Kilka słów o mnie

Nazywam się Piotr Kiczkajło i chciałbym powitać wszystkich na mojej stronie poświęconej tematyce plasycznej. Pochodzę z niedużego, spokojnego i uroczego Białegostoku, miasta położonego na północnym wschodzie Polski i liczącego około 300 tys. mieszkańców.

Malarstwem oraz rysunkiem fascynowałem się odkąd pamiętam, jednak na poważnie zacząłem się tym zajmować jakieś kilku lat temu. Pomimo tego, że moje życie zawodowe potoczyło się w odmiennym kierunku, nie zrezygnowałem z tak wspaniałej pasji, lecz postanowiłem ją zgłębiać i doskonalić się w tym kierunku. Swoje prace wykonuję korzystając z trzech różnych technik: ołówka, farby akrylowej i farby olejnej. Materiały jakich używam to wysokiej jakości papier fakturowany firmy Canson, farby olejne firmy Renesans oraz VanGogh, farby akrylowe firmy Amsterdam lub Renesans, płótna stosuję zazwyczaj bawełniane. Większość moich prac są to portrety ze zdięcia, ponieważ tworzenie ich sprawia mi największą przyjemność i w tym kierunku staram się specjalizować. Wykonuję również portrety na zamówienie, chętne osoby zapraszam do składania zamówień. Koszt portretu jest do uzgodnienia, w zależności od techniki, wielkości obrazu oraz ilości osób. Warunkiem przyjęcia zamówienia jest stosunkowo dobre i wyraźne zdięcie przesłane pocztą elektroniczną bądź listownie.

Na stronie można również znaleźć informację o wielu wybitnych artystach oraz obejrzeć ich dzieła, a także zapoznać się z podstawowymi wiadomościami dotyczącymi rodzajów technik malarskich. Zapraszam wszystkich do obejrzenia.

Z poważaniem

Piotr Kiczkajło